تشخیص اصالت بلبرینگ

اولین و تنها مرکز تشخیص اصالت بلبرینگ با پیشرفته ترین ابزار آلات و دستگاه های تشخیصی و مهندسین مجرب و تضمین خسارت ۱۰۰ درصدی در ایران

tests

تست بلبرینگ

در مرحله اول بلبرینگ خریداری شده (از هایپر یا فروشگاه های دیگر) را برای تست توسط دستگاه های مخصوص به کارشناسان ما تحویل می دهید.

pass

تایید اصالت بلبرینگ

در صورتی که بلبرینگ خریداری شده با دستگاه های تست بلبرینگ هماهنگی داشته و مورد تایید کارشناسان ما واقع شود گواهی مبنی بر اصالت کالا بر روی محصول درج می شود.

fail

عدم تایید

در صورت تقلبی بودن بلبرینگ و عدم گذراندن تست های دستگاه گواهی عدم تایید اصالت بلبرینگ به شما داده می شود و شما می توانید مبلغ خرید قطعه را پس بگیرید.

مراحل تست و تشخیص اصالت بلبرینگ

بلبرینگ های صنعتی یکی از مهم ترین قسمت های داخلی هر دستگاه را شامل می شود. حال چه این دستگاه برای کارخانجات تولیدی استفاده شود ، چه برای صنعت سیمان و فولاد و … . در صورتی که این قطعه به درستی کار نکند، دستگاه دیگر قادر به ادامه کار نخواهد بود . 

بنابراین استفاده از بلبرینگ اصلی و با کیفیت که از برندهای معتبر باشد اهمیت فراوانی دارد. در این میان متاسفانه افرادی هستند که بلبرینگ های تقلبی را با قیمت بلبرینگ اصلی به خریداران می فروشند . فروشگاه هایپر بلبرینگ صنعت با سالها تجربه در زمینه فروش قطعات بلبرینگ صنعتی، زنجیر صنعتی، انواع کاسه نمد و … با کمک نیروهای متخصص خود از دستگاهی جدید که مخصوص تست بلبرینگ ها بوده استفاده می کند.

شما عزیزان برای اطمینان از عملکرد صحیح قطعه و تشخیص اصالت بلبرینگ می توانید بلبرینگ های خریداری شده خود در هر تعداد و هر مدلی که باشد را برای ما ارسال کنید.

کارشناسان ما با استفاده از دستگاه های مخصوص تست  قطعات بلبرینگ، بلبرینگ های شما را امتحان می کنند و در صورتی که بعد از گذراندن تست ها، کارشناسان ما تشخیص دادند که بلبرینگ شما اصلی است؛ گواهینامه ای مبنی بر تایید اصالت کالا به شما داده می شود و شما با خیال آسوده می توانید قطعه را در دستگاه مورد نظرتان استفاده کنید.

اما در صورتی که بلبرینگ تست شده تقلبی بوده و آزمون های لازم را نگذرانده باشد، گواهینامه عدم تایید اصالت کالا به شما داده می شود . شما با استفاده از این گواهینامه می توانید به راحتی مبلغ خریداری شده را از فروشنده پس بگیرید.

همچین اگر کارشناسان و یا دستگاه های ما در تست قطعات دچار اشتباه شوند، ما به شما تضمین می دهیم که 100% وجه قطعه خریداری شده را به شما بازمی گردانیم.

سوالات متداول

خیر شما هر بلبرینگی با هر تعدادی از هر فروشنده ای در ایران خریداری کرده باشید می توانید برای تست های مخصوص هایپر بلبرینگ برای ما بفرستید.

در صورتی که کارشناسان و یا دستگاه در تشخیص اصالت قطعه اشتباه کنند، تمام وجه خرید قطعه از طرف فروشگاه هایپر بلبرینگ به شما برگردانده می شود.

برای تست قطعات از دستگاه های لیزری فوق پیشرفته که در کشورهای خارجی وجود دارد و تنها نمونه موجود آن در ایران را فقط فروشگاه هایپر دارد. 

باید این نکته را عنوان کرد، هایپر صنعت بلبرینگ اولین و تنها مرکز تخصصی بررسی اصالت بلبرینگ در ایران است که برای تست قطعات بلبرینگ، گواهینامه معتبر به مشتری می دهد.